Polityka serwisu

Prywatność

Strona atari8.eu / atari8.pl nie gromadzi, nie przechowuje i nie przetwarza żadnych informacji wrażliwych o użytkownikach oglądających zawartość tego serwisu. Serwis korzysta z podstawowych narzędzi monitorujących witrynę – zliczających wejścia na stronę oraz sprawdzających wywołania pod kątem szeroko pojętego bezpieczeństwa antywirusowego.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę. Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Użytkownicy serwisu atari8.eu /atari8.pl

Każdy może współtworzyć serwis atari8.eu / atari8.pl, wystarczy kontakt na adres atari(at)atari8.eu w celu utworzenia konta i przyznania uprawnień edytorskich. Materiały przygotowane przez użytkownika wymagają sprawdzenia i zatwierdzenia przed publikacją. Z założenia tworzymy treści o 8-bio bitowych komputerach Atari i nie tylko. O ile to możliwe staramy się unikać polityki, religii, seksu, przemocy, kryminału, stosując się do podstawowej zasady naturalnej – szacunku dla człowieka i wszystkiego co z tej zasady wynika.

Prawa autorskie

Szanujemy prawa autorskie twórców i ich właścicieli. Staramy się określać i wskazywać na autorstwo materiałów uwzględnionych w treści artykułów. W przypadku nieścisłości lub ich braku prosimy o poinformowanie o zaistniałej sytuacji celem zastosowania korekty. Materiały ze strony atari8.eu można dowolnie pobierać, cytować a nawet kopiować. Prosimy jedynie o stosowną informację o źródle pochodzenia.

Właściciel

Domeny atari8.eu / atari8.pl utrzymywane są ze środków własnych, serwery witryny użycza nieodpłatnie zaprzyjaźniona firma kooperująca.